UV zaklamp 51 Led’s, uitharden Glas- en Kristallijm

UV zaklamp 51 Led’s, uitharden Glas- en Kristallijm

52,75

(3 klantbeoordelingen)

Korting per hoeveelheid

Aantal 2 -4 5 -8 9 +
Prijs 50,11 49,06 47,48

1 op voorraad

Beschrijving

UV-lamp 51 Led’s

Deze 51 led’s UV-zaklamp is uitermate geschikt voor reparaties aan glas en kristal met de Mesa UV-lijm (glaslijm) of de Kristallijm.
De lamp hard UV of Kristallijm in 2-10 minuten volledig uit.
Ideaal als de zon niet fel schijnt of als u professioneel een kristal of Glas lijmverbindingen wilt maken.
De lamp wordt geleverd incl. 3 AA-batterijen dus klaar voor gebruik.

Deze lamp hard het gelijmde glas of kristal snel en goed uit! Grote oppervlaktes zal ongeveer 15 minuten duren voordat het uitgehard is, na deze tijd is het verstandig de lijm goed te laten uitharden (24 uur zonder dat de lamp nodig is) voor het optimale resultaat. Na 24 uur kunt dan de gelijmde delen volledig belasten.

Met de 51 led’s UV-zaklamp hard u grotere oppervlakte’s tegelijkertijd uit, deze lamp komt ook door rookglas heen, dus wilt u een scharnier lijmen op glas of rookglas is deze lamp de juiste oplossing.

Hoe meer led’ s een lamp heeft hoe beter de glaslijm uithard.

De led lamp is gemaakt van aluminium en is erg robuust, het kan tegen een stootje.

Pluspunten van de 51 led’s UV-lamp:

Robuust.
Inclusief 3 AA batterijen direct klaar voor gebruik.
Energie zuinig.

Waarschuwing:

Niet in de ogen schijnen!
Buiten bereik van kinderen bewaren.

Extra informatie LET OP:

Als de uv-lijm uitgehard is is het niet meer op te lossen dus zorgt u ervoor dat het op de goede plaats zit voordat u met UV licht gaat werken, de glaslijm en kristal lijm zijn hierna niet meer los te krijgen, waardoor de verbinding PERMANENT is.
De enige manier om de uitgeharde lijm nog te verwijderen is het stuk te maken en af te schuren/steken soms lukt het door het langdurig te verhitten.

Garantie:

U krijgt 12 maanden garantie op de werking van de lamp dit geld niet als u de batterijen er langere tijd in heeft laten zitten waardoor ze b.v. zijn gaan lekken.

Extra informatie

Gewicht 0,00000000 kg

3 beoordelingen voor UV zaklamp 51 Led’s, uitharden Glas- en Kristallijm

  1. Gerard (winkelmanager)

    Lijm en UV lichtbron werden goed verpakt en op tijd geleverd. Lijm toegepast bij reparatie klassiek knipperlichtglaasje. Resultaat zoals verwacht: Scherven waren vooraf goed te positioneren na UV harden werd een stevige vrijwel onzichtbare verbinding verkregen. Ontbrekende stukjes van het glaasje konden zeer goed worden gevuld met deze licht gel-achtige lijm. Niet heel goedkoop maar wel heel goed resultaat.

  2. Clarita S. (geverifieerde eigenaar)

  3. Anoniem (geverifieerde eigenaar)

Een beoordeling toevoegen