Beschrijving
MESA PE / PP Primer 10 ML:
MESA PE / PP Primer maakt het mogelijk om de kunststoffen Polyethyleen, POM, polypropyleen, polytetrafluoroethyleen (PTFE) en thermoplastische elastomeren zeer sterk te verlijmen.
De MESA Primer werkt op alle harde PE / PP / PTFE soorten mits goed ontvet (aceton of alcohol).
De Primer maakt het kunststof week waardoor het te verlijmen oppervlak samen met de industrielijm dun OF de Super+ te verlijmen is (een soort van chemisch lassen)
GEBRUIKSAANWIJZING:
De Primer wordt geleverd met een kwastje, de delen meerdere malen insmeren 4-5 keer na instrijken laten drogen (ongeveer 2-3 minuten).
Daarna aan 1 zijde dik de MESA Industriekrachtlijm aanbrengen en minimaal 8 (tot 24 uur) laten uitharden! (Liefst klemmen), daarna is er een erg sterke verbinding ontstaan.
De MESA-primer werk op alle harde PE/PP/Pom soorten, op flexibele soorten zal het in 90% van de gevallen lijmen.
NIET GESCHIKT VOOR DEKZEILEN!
Bewaren:
De primer bewaard u goed afgesloten op kamertemperatuur.
De primer is dan onbeperkt houdbaar.
Waarschuwingen:
Buiten bereik van kinderen bewaren.
Dampen die vrijkomen niet inademen!
Goed ventileren bij gebruik.
Licht ontvlambaar!!
NIET roken of bij open vuur gebruiken!
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.